B41887A5278M004
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41887A5278M
B41887A5278M004 Hakkında
B41887A5278M004, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial 2700µF alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 4.12A ripple akımı kapasitesi ve 16 mOhms impedans değeri ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel analog uygulamalarında kullanılabilir. Ürün şu anda üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.12 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V