B41887A5228M002
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41887A5228M
B41887A5228M002 Hakkında
B41887A5228M002, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 2200µF kapasitesi ve 25V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ve 18 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz frekansında 3.66A ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.66 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V