B41868W5338M
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41868W5338M
B41868W5338M Hakkında
EPCOS B41868W5338M, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial, silindirik kasa tipi paketleme ile through-hole montajına uygundur. 100 kHz'de 2.325 A ripple akım kapasitesine ve 29 mOhm ESR değerine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında gücü düşürmek, voltaj regülasyonu sağlamak ve transient tepkiyi iyileştirmek için kullanılır. 1000 saatlik ömür ile 150°C sıcaklıkta çalışabilir. Ürün kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 10kHz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.325 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V