B41868W5228M
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41868W5228M
B41868W5228M Hakkında
B41868W5228M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans değeri ve 25V nominal voltajla tasarlanmış bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 41 mOhm ESR değeri ile düşük impedans özellikleri sunmaktadır. 150°C'de 1000 saat ömür garantisi ile tasarlanmış olan komponent, 100 kHz'de 1.861A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB uygulamalarına uygun olup, gücü düzenlemesi ve filtrasyona gereken yerlerde kullanılır. Bileşen kullanım dışı olduğundan, stok kontrol ve yedek parça taraması yapılması önerilir.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 10kHz
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.861 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V