B41868R5108M
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41868R5108M
B41868R5108M Hakkında
EPCOS B41868R5108M, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ve can paketinde sunulan bu bileşen, 57mOhm ESR (10kHz'de) ve 53mOhm impedans değerlerine sahiptir. 100kHz'de 1.291A ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. 150°C'de 1000 saat ömür garantisi sunan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 10kHz
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.291 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V