B41868A6337M
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41868A6337M
B41868A6337M Hakkında
EPCOS B41868A6337M, 330 µF kapasitesi ve 50V nominal voltajında radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 500 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülür. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen komponent, 150°C'de 1000 saatlik yaşam süresi belirtilmektedir. Through Hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir. Radial, Can kasa tasarımına sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V