B41866G8687M003
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41866G8687M
B41866G8687M003 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41866G8687M003, 680 µF kapasitans değerine sahip radyal montalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, 125°C sıcaklıkta 5000 saat ömürlendirme garantisine sahiptir. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. 94mOhm ESR değeri ile 100 kHz frekansında 2.06A ripple akımını tolere edebilir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 kalifikasyonu ile otomotiv endüstrisi standartlarına uyumludur. Komponent şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 94mOhm @ 10kHz
Impedance 88 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.06 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V