B41866C0687M000
CAP ALUM 680UF 20% 75V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41866C0687M
B41866C0687M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41866C0687M000, 680 µF kapasitanslı, 75V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 64 mOhm ESR ve 1.645 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile standart PCB'lere doğrudan monte edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken otonom ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 100kHz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.645 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 75 V