B41859C8567M000
CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41859C8567M
B41859C8567M000 Hakkında
B41859C8567M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 560 µF kapasiteli, 63 V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 24 mOhms empedans değerleri ile karakterize edilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar ve 100 kHz'de 2.5 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerindekullanım alanı bulmuştur. (Not: Bu ürün piyasadan kaldırılmıştır)
Applications Automotive
Capacitance 560 µF
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V