B41858E8477M
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858E8477M
B41858E8477M Hakkında
EPCOS B41858E8477M, 470µF kapasitanslı ve 63V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamalarında kullanılan bu komponentin ESR değeri 124mOhm @ 10kHz olup, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans belirtimlerine sahiptir. Yüksek frekansta (100 kHz) 1.118A ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 124mOhm @ 10kHz
Impedance 112 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.118 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V