B41858D8827M9
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858D8827M9
B41858D8827M9 Hakkında
EPCOS B41858D8827M9, 820 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu komponentin ESR değeri 76mOhm @ 10kHz olup, 100 kHz'de 1.735 mA ripple akımı özelliği vardır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial, Can paketinde sunulan komponent güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 10kHz
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.735 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V