B41858D8827M
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41858D8827M
B41858D8827M Hakkında
B41858D8827M, EPCOS tarafından üretilen 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kasa tipi paket ile Through Hole montaj yöntemi destekler. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi %105°C'de sunmaktadır. 76mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 1.735A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Düşük düzeyde gücü filtreleme, stabilizasyon ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir bileşendir. Ürün obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 10kHz
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.735 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V