B41858D5228M001
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858D5228M
B41858D5228M001 Hakkında
EPCOS B41858D5228M001, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB tasarımlarına uygun olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında ve 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 92 mOhm ESR değeri ve 2.858 A yüksek frekanste ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında etkin çalışmaktadır. AEC-Q200 standartı ile otomotiv sertifikasyonuna sahiptir. Mevcut durum: Obsolete.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.858 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V