B41858D5227M8
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858D5227M
B41858D5227M8 Hakkında
EPCOS (TDK) B41858D5227M8, 220 µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, voltaj düzenleme ve enerji depolamada kullanılır. ±20% tolerans, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür elde eder. 100 kHz'de 436 mA ripple akımı taşıyabilir ve 274 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 274mOhm @ 10kHz
Impedance 246 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 436 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V