B41858C9336M8
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C9336M8
B41858C9336M8 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41858C9336M8, 33 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi sunar. 654 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde otomotiv uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığı ile uyumlu olan bileşen, 100 kHz frekansında 357 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 654mOhm @ 10kHz
Impedance 589 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 357 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V