B41858C9107M000
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C9107M
B41858C9107M000 Hakkında
B41858C9107M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj değeri ile tasarlanmış olan bu bileşen, radyal through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegre edilebilir. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 5000 saat ömür süresine sahiptir. 100 kHz frekansında 647 mA ripple akım kapasitesi ve 305mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans değeri ile standart uygulamalara uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 305mOhm @ 10kHz
Impedance 281 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 647 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V