B41858C8686M
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C8686M
B41858C8686M Hakkında
EPCOS B41858C8686M, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve destek devreleri için kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve 541 mOhm ESR değeri ile stabil işletme sağlar. -55°C ile +105°C arası çalışma sıcaklık aralığında 3000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 310 mA ripple akım kapasitesi 100 kHz frekansında ön görülmüştür. Bileşen obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 541mOhm @ 10kHz
Impedance 488 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 310 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V