B41858C8277M
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C8277M
B41858C8277M Hakkında
B41858C8277M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitansı ve 63V rated voltage'ına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömrü garanti eden komponentin ESR değeri 169mOhm @ 10kHz'dir. 100 kHz'de 876 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Radial, Can paket türündedir. Part status obsolete olup, yeni tasarımlar için alternatifleri kontrol edilmelidir.
Applications Automotive
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 169mOhm @ 10kHz
Impedance 153 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 876 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V