B41858C6687M003
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C6687M
B41858C6687M003 Hakkında
EPCOS B41858C6687M003, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip radial can paketinde sunulur. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. 120Hz'de 186mOhm ESR ve 100kHz'de 2.14A ripple current kapasitesi vardır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan bu kondansatör, otomotiv elektronik sistemlerinde güç kaynağı filtreleme, enerji depolaması ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransa sahip olup, impedansı 43mOhm'dur.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 186mOhm @ 120Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.14 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V