B41858C5687M8
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C5687M
B41858C5687M8 Hakkında
EPCOS B41858C5687M8, 680 µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip olan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 73 mOhm @ 10kHz ESR ve 62 mOhms impedans değerleriyle, 100 kHz frekansta 1.202 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlük ömrü garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 73mOhm @ 10kHz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.202 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V