B41858C4478M9
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C4478M
B41858C4478M9 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41858C4478M9, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial montaj türünde through-hole paketlemesine sahiptir. ESR değeri 27 mOhm @ 10kHz olup, 100 kHz frekansında 2.941 A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garanti eder. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% kapasite toleransı ile sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 10kHz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.941 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V