B41858C3568M004
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C3568M
B41858C3568M004 Hakkında
EPCOS B41858C3568M004, 5600µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi kasa ile Through Hole montajına uygun bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ESR değeri 61mOhm @120Hz, empedans 25mOhms olarak belirlenmiş ve 2.858A ripple akım kapasitesine (@100kHz) sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolamada yer almaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.858 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V