B41858C3568M003
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858C3568M
B41858C3568M003 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41858C3568M003 radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5600 µF kapasitans değerine ve 10V nominal voltaj rating'ine sahiptir. Tolerance değeri ±20% olup, ESR (Equivalent Series Resistance) 120Hz'de 61mOhm'dur. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisiyle üretilmiştir. Radial montaj tipinde through-hole bağlantıya sahip olup, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uygunluk sağlamaktadır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 2.858A @ 100kHz'dir.
Applications Automotive
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 120Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.858 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V