B41858A5228M
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41858A5228M
B41858A5228M Hakkında
EPCOS B41858A5228M, 2200 µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120 mOhm @ 120Hz, impedansı ise 24 mOhms'tur. 100 kHz'de 2.31 A ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saat ömürlü tasarıma (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standardına uygun olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V