B41853W7477M
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41853
B41853W7477M Hakkında
B41853W7477M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ve ±20% toleransla belirtilen bu radyal bağlantılı kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve AEC-Q200 kalifikasyonuna tamamdır. 100 kHz'de 1.1A ripple akım, 120Hz'de 376mOhm ESR değerleri ve 136mOhm impedansı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti edilmektedir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 376mOhm @ 120Hz
Impedance 136 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V