B41853W5478M
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41853W5478M
B41853W5478M Hakkında
B41853W5478M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 4700 µF kapasiteli, 25V nominal gerilime sahip radial monajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine ve AEC-Q200 standartına uygun olarak tasarlanmıştır. 59 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülen bu kondansatör, 100 kHz frekansında 3.6 A ripple akımını karşılayabilmektedir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisiyle otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V