B41851A9334M
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A9334M
B41851A9334M Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41851A9334M, 0.33 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direk entegre edilebilir. ±20% tolerans, 502Ohm ESR @ 120Hz değerlerine sahiptir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog elektronik uygulamalarında yaygın şekilde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplama dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V