B41851A8226M8
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A8226M
B41851A8226M8 Hakkında
EPCOS B41851A8226M8, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajda çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 70 mA ripple current kapasitesi ile 120 Hz frekansda çalışabilir. 9 Ohm ESR değeri ile darbeyi azaltır. Through hole montaj türüne sahip radial kutu paket yapısında tasarlanmıştır. (Not: Bu parça üretim dışı - obsolete durumdadır.)
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V