B41851A7108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A7108M
B41851A7108M000 Hakkında
EPCOS B41851A7108M000, 1000 µF kapasiteli, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 230mΩ ESR değeri ile düşük empedans özellikleri vardır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 120Hz'de 810mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V