B41851A6105M
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A6105M
B41851A6105M Hakkında
EPCOS B41851A6105M, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) ile standart endüstriyel kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. 120 Hz'de 199 Ohm ESR değerine sahiptir. Düşük frekans ripple current kapasitesi 13 mA'dir. Eski dönem tasarımlarında ve genel sinyal filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V