B41851A5476M
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A5476M
B41851A5476M Hakkında
B41851A5476M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türüne sahip bu kondansatör, 120Hz'de 5.6Ohm ESR değerine ve 83mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sağlar. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere kolayca monte edilebilir. Not: Bu ürün üretim dışına çıkarılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 83 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V