B41851A4228M000
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41851A4228M
B41851A4228M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41851A4228M000, 2200 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans ve 170mOhm ESR (120Hz'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için uygundur. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 920mA ripple akım kapasitesi (120Hz'de) bulunmaktadır. Gücü düşüren devreler, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme ile bağlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V