B41828A8227M
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41828A8227M
B41828A8227M Hakkında
EPCOS B41828A8227M, 220 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile güç kaynakları, ses ve sinyal işleme devrelerinde filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat ömrü ile genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. 374 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de sürdürülebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 374 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V