B41828A7228M
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41828A7228M
B41828A7228M Hakkında
EPCOS B41828A7228M, 2200 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat ömür ömrüne sahiptir. 120 Hz'de 1.403 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreler ve destek devreleri gibi alanlarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla montajlanır. Radial Can paket tipindedir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.403 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V