B41828A7108M
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41828A7108M
B41828A7108M Hakkında
EPCOS B41828A7108M, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through Hole montaj türüne sahip olup, radial can paketinde sunulmaktadır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. 120 Hz'de 905 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 905 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V