B41828A3337M
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41828A3337M
B41828A3337M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41828A3337M, 330 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. 120 Hz'de 236 mA ripple akımı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygun olup, through-hole tekniği ile PCB'ye monte edilir. Polar yapısı olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 236 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V