B41827C7228M
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827C7228M
B41827C7228M Hakkında
EPCOS B41827C7228M, 2200 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage ile radial konnektörlü alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 1.81 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V