B41827B9477M
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827B9477M
B41827B9477M Hakkında
EPCOS B41827B9477M, 470 µF kapasitansya sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ve 1A @ 120Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönlendirmesi gerekir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V