B41827B8226M
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827B8226M
B41827B8226M Hakkında
B41827B8226M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial kurulum tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22 µF kapasitans değeri, 63 V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj özelliğine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmekte, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, ses ve sinyal işleme devrelerine uygulanabilir. Radial, Can paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygundur. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V