B41827B6477M
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827B6477M
B41827B6477M Hakkında
EPCOS B41827B6477M, 470 µF kapasitesi ve 50V nominal voltajında radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü 85°C'de tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında güvenilir çalışma yapan bu kondansatör, 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V