B41827B6337M
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827B6337M
B41827B6337M Hakkında
EPCOS B41827B6337M, 330 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajına uygun bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantili tasarlanmıştır. 510 mA ripple current kapasitesi ile 120 Hz düşük frekansta güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı standart endüstriyel uygulamalar için uygundur. Lütfen dikkat: Bu ürün üretilmemeye başlanmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V