B41827B5108M
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827B5108M
B41827B5108M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41827B5108M, 1000 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresine ve 962 mA ripple current kapasitesine (120 Hz'de) sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 962 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V