B41827A9476M
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41827A9476M
B41827A9476M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41827A9476M, 47 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi ile radial montaj türü alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 230 mA ripple akımını (120 Hz) karşılayabilir. 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses yükselteçleri, inverter devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına kolaylıkla entegre edilebilir. Ürün şu anda discontinued statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V