B41827A9336M
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A9336M
B41827A9336M Hakkında
EPCOS B41827A9336M, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışan bu radyal montuaj komponenti, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montajına uygun radial can paketinde sunulan bu component, güç kaynakları, ses ekipmanları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dipnot: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V