B41827A9105M
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A9105M
B41827A9105M Hakkında
EPCOS B41827A9105M, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 20 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile klasik PCB tasarımlarında kullanılabilir. Bu bileşen üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V