B41827A8226M
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B41827A8226M
B41827A8226M Hakkında
EPCOS B41827A8226M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 22 µF kapasitans değerine sahip olup, 63 V rated voltaj ile tasarlanmıştır. Radial montaj tipinde, through hole bağlantıya uygun olarak üretilmiştir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömre tamamıyla polar (polarize) yapısıdır. 120 Hz düşük frekans'ta 100 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devrelerde kullanılır. Üretim kullanımı sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V