B41827A6336M
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A6336M
B41827A6336M Hakkında
EPCOS B41827A6336M, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. ±20% tolerans değeri ile, 117 mA ripple akım kapasitesine (120 Hz'de) sahip olan komponen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Polar yapısından dolayı kutupluk dikkatine ihtiyaç duyar. Radial can paket tipi ile kompakt tasarım sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 117 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V