B41827A5227M
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A5227M
B41827A5227M Hakkında
EPCOS B41827A5227M, 220 µF kapasitansına sahip radial montuajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 335 mA ripple current taşıyabilir. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 335 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V