B41827A4337M
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A4337M
B41827A4337M Hakkında
EPCOS B41827A4337M, 330 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de sağlayan bu kondansatör, through-hole montajı destekleyen radial can paketinde gelir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. 120 Hz'de 373 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 373 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V