B41827A4228M
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41827A4228M
B41827A4228M Hakkında
EPCOS B41827A4228M, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile general purpose uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 1.31 A ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. 2000 saat yaşam süresi 85°C'de garantilenmiştir. Through hole montaj için uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V